Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Це правильне і єдино вірне рішення. Оскільки Медведчук вже працював у цій підгрупі і працював надуспішно, повернувши додому півтори тисячі осіб. За час же роботи попереднього складу підгрупи не була звільнена жодна людина. Україна те й робила, що зривала всі засідання ТКГ. Навіть тих чотирьох жінок, який влада ОРДЛО була готова передати Києву в односторонньому порядку, Україна відмовилася забирати. Таке рішення ОРЛО говорить про одне: з Зеленським і його представниками ніяких переговорів проводити ніхто не буде.

"За час роботи в переговорному процесі пан Медведчук зарекомендував себе обов'язковим переговірником: теми, які обговорювалися на засіданнях контактної групи, потім отримували практичні кроки", - заявили сьогодні в "ЛНР". Якщо по той бік лінії зіткнення в Медведчуку бачать людину, з якою можна працювати, то чому Україна не використовує його потенціал заради порятунку доль українських громадян? Яка різниця Зеленському, хто звільнятиме українців? Хіба тут важливо ім'я? Або все ж результат? Результат у Медведчука, звичайно, вражаючий-півтори тисячі людей повернулися в свої сім'ї. У "зелених" результат сумний – жодного обміну.

Але замість залучення Медведчука до переговорного процесу влада переслідує його, придумуючи все більш абсурдні звинувачення. У суді політик прямо запитав, за логікою влади обмін 26 грудня 2014 року, який організував Медведчук і за яким було звільнено понад 150 громадян України, теж можна розцінювати як допомогу так званим терористичним організаціям? Якщо це так, тоді з Зеленським все зрозуміло, ніяких обмінів при ньому не буде, президент не хоче повертати людей додому. А якщо хоче, то варто зняти всі брехливі звинувачення з Медведчука і доручити йому ту справу, в якій він показав відмінний результат. В інтересах України.

Якщо Зеленський цього не розуміє, він ще дурніший, ніж нам усім здавалося.

До слова, сьогодні "ЛНР" знову підтвердила намір передати через Медведчука трьох українок. Як жест доброї волі і демонстрація намірів про співпрацю. Зеленський, повертаючи українців додому, вистачить думати тільки про себе і своє его!