Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Про це заявив член комітету із зовнішньої політики Бундестагу Петро Бистронь, який прийшов підтримати опозиційного політика в суді.

"Україна хоче приєднатися до Європейського Союзу, і ми уважно стежимо, чи дотримується Україна стандартів ЄС. Це дуже важливий процес. Пан Медведчук-наш колега, він депутат парламенту і представляє кілька мільйонів чоловік. Його посадили під домашній арешт, який триває довше, ніж передбачено українським законодавством. Він лідер опозиції, його судять з політичних причин. Закрили кілька телеканалів, а це тиск на свободу слова. Це критична ситуація. Я сподіваюся, стандарти Європейського Союзу будуть дотримані і цей суд буде справедливим", - сказав він.

Зазначимо, 1 листопада німецькі політики основних рівнів-депутат Європейського парламенту від Німеччини, доктор Максиміліан Кра, член комітету із зовнішньої політики Бундестагу Петро Бистронь і член комітету Міжнародного Співробітництва ландтагу Баварії Ульріх Зінгер-відвідали голову політради партії "опозиційна платформа - за життя", народного депутата України Віктора Медведчука і висловили йому свою підтримку. У свою чергу Віктор Медведчук подякував німецьким колегам, які знайшли час сьогодні приїхати до нього в гості, з урахуванням тих умов і тієї ситуації, в якій він знаходиться.