Європейський союз виділяє Україні багато грошей на проведення реформ і досягнення миру на Донбасі, а голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук пропонує реальні кроки для реалізації цього, але замість того, щоб прислухатися до нього, влада переслідує його, тому ми повинні зробити все, щоб зупинити фінансування режиму Зеленського. Про це заявив член Європарламенту від Німеччини, який входить до підкомітету з питань прав людини, доктор Максиміліан Кра під час зустрічі з Віктором Медвечуком, який зараз перебуває під домашнім арештом, повідомляє "112 Україна".

"Ми тут тому, що Віктор Медведчук-політичний в'язень. І Європейський Союз витрачає багато грошей на Україну, які використовуються на корупцію і на війну. Віктор - це людина, яка хоче закінчити війну і яка хоче зберегти дешеву енергію і мир для українського народу", - сказав він.

Європарламентар вважає, що "це варто того щоб приїхати до Києва щоб показати всім що ми з цим не згодні і що ми зробимо все можливе щоб зупинити фінансування режиму, який заарештував людину як він".