Популярний український співак, музикант, автор і виконавець власних пісень, колишній тренер "Ліги Сміху" Сергій Бабкін здивував публіку дуже "холодним" відеороликом. Він показав, як в -14 градусів купався в ополонці.

Відповідну публікацію Сергій Бабкін продемонстрував у своєму акаунті в Instagram.

"Ой, зовсім забув вам показати, як я провів Старий природний рік і зустрів Новий!!! 21 грудня. День Зимового Сонцестояння! 23.55 -14 градусів додивіться до кінця! У такий день навіть плавки стоять!",- підписаний відеоролик Сергій Бабкін.

Особливу увагу привернула ситуація з плавками Сергія. Через те, що на вулиці було -14 градусів, вони так замерзли, що просто "стояли". Фанати артиста не змогли пройти повз і обсипали коментарями відео співака.

Фото Сергія Бабкіна
Фото Сергія Бабкіна

"Сергію, вилазьте терміново!!! Там же холодно!!! Досить нас лякати!", "Серьога веселун! давно не бачив стоячі труселя! Посміхнув", "Здрастуйте, а де це ?", "О, У мене такі ж крокси", "чому я кожен день на джерелі, а Вас не зустріла", "треба б бойлер прикупити", "по такому морозу можна грітися в такій воді Респект Вам", "Добрійшої душі молодий Дідок Морозець! Веселун!!! Уявляю Ваші відчуття після занурення! Бодрячок, як стоячі труси при -14!", "Акуратно - не зламай плавки", " Шатилівка! Агонь, Сергій", - пишуть відгуки численні фанати українського музиканта.

Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram
Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram

Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram
Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Сергій Бабкін розповів, що він озвучував собаку.

Нагадаємо, що Сергій Бабкін показав, як він виглядав в юності.