Американська актриса та співачка, 54-річна Дженніфер Лопес прикрасила обкладинку журналу Variety, зачарувавши читачів своїм приголомшливим зовнішнім виглядом.

На головній сторінці зірка одяглася в прозору сукню, випромінюючи впевненість без спідньої білизни. Доповнивши образ зеленими туфлями на шпильці, розпущеним волоссям і тонким макіяжем, Лопес випромінювала гламур.

У змістовному інтерв'ю знаменитість розповіла про реакцію свого чоловіка Бена Аффлека на її документальний фільм.

Джей Ло без трусів знялася для журналу: скрін із мережі
Джей Ло без трусів знялася для журналу: скрін із мережі

Лопес поділилася: "Бен сказав мені: Ти напишеш сценарій. А потім знімеш його. Коли це зробиш, то буде сирий монтаж. Після чого зрозумієш, чи потрібно тобі щось знімати. Далі тобі знадобиться три дні на зйомку".

Незважаючи на початкові коливання через бюджетні обмеження, Аффлек наполягав на зйомках та редагуванні нового матеріалу, щоб достовірно розповісти історію Лопес.

Джей Ло без трусів знялася для журналу: скрін із мережі
Джей Ло без трусів знялася для журналу: скрін із мережі

"І в цей момент я йому говорю: "Я не можу так робити. У мене немає стільки грошей". Але він наполягав, що мені все ж таки знадобиться кілька днів на перезйомку, а потім на редагування нового матеріалу. "І саме так ти розкажеш свою історію"", - згадала Лопес.

Нагадаємо, Том Круз офіційно у відносинах із дочкою російського чиновника: ось вам і "Місія нездійсненна"

Раніше «Українці» писали, Брітні Спірс заявила, що "замутила" із чоловіком Дженніфер Лопес і показала несподіване фото: Бен Аффлек впаде у ступор

Як повідомляли «Українці», названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?