Співачка Віра Брежнєва відкрито відповіла на критику на адресу її проживання та роботи в Росії, наголосивши, що не соромиться цього. В інтерв'ю журналу Elle вона визнала негатив, що продовжується, на адресу неї в соціальних мережах.

Брежнєва наголосила на ширшому контексті, заявивши: «Як уже стало зрозуміло, артисти - це лише вершина айсберга, яка ось так була на дві країни. Але оскільки ми у всіх перед очима, то, звісно, найлегше щось говорити нам. І це відбувається тільки в інтернеті, у житті я зустрічаю людей, з якими ми підтримуємо одне одного, а в соцмережах - писали, пишуть і будуть писати». Вона визнала легкість, з якою негативні коментарі спрямовуються на адресу громадських діячів, особливо в Інтернеті.

Незважаючи на критику в Інтернеті, Брежнєва заявила, що в особистому спілкуванні люди її підтримують. Вона наголосила на своїй відданості Батьківщині, заявивши: «Для мене найважливіше, що у важкий час я зі своєю країною серцем і душею. Для мене це має значення».

Також Брежнєва заявила про свою прихильність до особистої недоторканності, заявивши: «Я зробила і роблю що можу. Тільки з собою мені прокидатися щоранку і дивитися собі в очі в дзеркалі. Зі своєю совістю я чиста».

Фото Віри Брежнєвої
Фото Віри Брежнєвої

Відповідаючи на минулі суперечки, вона пояснила, що повернулася в Україну минулого року, але шанувальники згадали заяви 2019 року, в яких вона згадала, що не вважає себе українською співачкою.

У цьому інтерв'ю вона зауважила, що Україна не сприймає її як таку, і були критерії, наприклад, наявність українських пісень, яким вона не відповідала.

"Я українською співачкою не була, тому що я не брала там участі в жодній "Пісні року". Так вийшло, що мене сама Україна не сприймала українською співачкою. Плюс вважається, що для того, щоб бути українською співачкою, у тебе мають бути пісні українською. У мене їх немає", - говорила Брежнєва у 2019 році під час інтерв'ю пропагандисту Манучарову.

Нагадаємо, Оля Полякова "відростила" собі вуса: стала брюнеткою зі стрижкою під хлопчика. Павло Зібров відпочиває

Раніше «Українці» писали, "Надули" всіх і втекли з України: Потап та Настя Каменських вперше здалися після чуток про розлучення

Як повідомляли «Українці», Ксенія Мішина приголомшила своїм справжнім зовнішнім виглядом: краще сядьте, а потім дивіться