Відомий український боксер В'ячеслав Узєлков, який досяг успіхів як у спорті, так і на телебаченні, нещодавно зіштовхнувся з проблемами зі здоров'ям, через які його госпіталізували.

В'ячеслав, який здобув популярність завдяки телешоу «Зважені та щасливі», де допомагав людям із сильною зайвою вагою, оголосив про завершення спортивної кар'єри.

Поділившись фотографією з Інституту хірургії та трансплантології, В'ячеслав звернувся до батьків, які прагнуть спортивних успіхів своїх дітей. Він поділився несподіваним поворотом власної спортивної кар'єри та висловив подяку рідним за оперативну підтримку.

Скрін публікації В'ячеслава Узєлкова в Instagram
Скрін публікації В'ячеслава Узєлкова в Instagram

«Цей допис до батьків, які мріють про спортивні досягнення своїх дітей. Так от, я ніколи і не міг підозрювати, що моя спортивна кар'єра закінчиться саме тут. В лікарні Шалімова. Я не відмовляю від результатів і досягнень і усіх почестів. Але потім що? Лікарня і інвалідність і допомога друзів. Я не плачу, а дякую своїм друзям і близьким знайомим, що одразу відгукнулися і допомогли мені», - підписав публікацію спортсмен.

Скрін публікації В'ячеслава Узєлкова в Instagram
Скрін публікації В'ячеслава Узєлкова в Instagram

У пості виражалося почуття невпевненості у своїх майбутніх починаннях, оскільки у В'ячеслава виникли проблеми зі здоров'ям, які спонукали його переосмислити свій шлях. Незважаючи на труднощі, вдома на нього чекає підтримуючий партнер. Це оголошення знаменує собою значний перехід В'ячеслава як телевізійної, і у спортивної кар'єрі.

«Як кажуть: спорт-це життя. А я скажу: професійний спорт--це інвалідність», - додав він.

Нагадаємо, травести-діва Монро потрапила до рук ТЦК: "Мені всі хотіли..."

Раніше «Українці» писали, Оля Полякова "відростила" собі вуса: стала брюнеткою із стрижкою під хлопчика. Павло Зібров відпочиває

Як повідомляли «Українці», "Мені хочеться жити": Макс Барських проміняв Україну слідом за Винником, Потапом та Ямою?