Українська актриса Ольга Сумська рішуче спростувала в інтерв'ю нещодавні заяви свого племінника, актора В'ячеслава Хостікоєва.

Хостікоєв заявив, що намагався зв'язатися зі своєю двоюрідною сестрою Антоніною Паперною, дочкою Ольги Сумської, яка живе та працює в Росії. Він стверджував, що Антоніна йому не відповіла та не відреагувала на смерть бабусі, похованої під час бойових дій в Україні.

Ольга Сумська відповіла на ці звинувачення різкими словами, назвавши заяви Хостікоєва повною брехнею. Вона категорично спростувала звинувачення, заявивши, що разом із Віталієм, Анею та Тонею (Антоніною) 1 березня 2022 року поховала під бомбами свою бабусю. Сумська підкреслила, що вони перебувають у прямому контакті з Антоніною, і спростувала версію Хостікоєва про подію, що сталася.

Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною
Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною

"Огидна потвора! Ми ховали бабусю вчотирьох під бомбами 1 березня 2022 року. Я, Віталій, Аня і Тоня на прямому зв'язку! Із сім'ї В'ячеслава нікого не було, навіщо ви брешете?" – написала Сумська у своїх соцмережах.

Скрин публікації Ольги Сумської
Скрин публікації Ольги Сумської

Звертаючись до Ростислава Калацинського, інтерв'юера, який сприяв цим звинуваченням, Ольга Сумська поставила під сумнів його право заплямувати репутацію своєї сім'ї, проживаючи за кордоном.

Вона висловила невдоволення передбачуваним поширенням брехні та поставила під сумнів повноваження Калацинського зганьбити їхню родину.

"Яке ви маєте право ганьбити нашу сім'ю?! Сидите за кордоном і заробляєте на брехні?" - додала знаменитість.

Нагадаємо, Олег Винник "розвів" Олю Полякову перед війною і втік: "Королева ночі" зробила скандальне зізнання

Раніше «Українці» писали, відома українська співачка збиралася накласти на себе руки: "Кричала від болю"

Як повідомляли «Українці», Позитив повністю обрубав зв'язок із Потапом та Настею Каменським: "Це все…"