Донька української співачки Оли Полякової, 19-річна Марія, опинилася у центрі скандалу, оскільки її звинувачують у крадіжці майже 8 тисяч гривень у суперечці з українським брендом одягу. У бренді стверджують, що Марія мала рекламувати їх товар в обмін на одяг, але не виконала договір.

У відповідь магазин одягу опублікував заяву, в якій йшлося про те, що вони випробували різні способи вирішення проблеми в приватному порядку, перш ніж оприлюднити її. Вони неодноразово намагалися зв'язатися з Марією, зокрема з її матір'ю Олею Поляковою, але безуспішно.

"До останнього не хотіли виносити цю ситуацію на загал. Намагалися вирішити всіма доступними способами: неодноразово пробували достукатися до Марії, навіть писали на пошту і самій Олі", - йдеться у повідомленні магазину одягу.

Після уваги громадськості Марія прокоментувала ситуацію, пояснивши, що не може виконати рекламного зобов'язання, оскільки перебуває у лікарні.

Вона уточнила, що договір укладався на бартерній угоді, а не на грошову оплату. Марія висловила розуміння неприємної ситуації та заявила, що коли їй запропонували сплатити товар, бренд не надав реквізити для оплати, видалив листування та не відповів.

"Це дійсно дуже неприємна ситуація, адже я мала викласти рекламу по бартеру, не за гроші, але, на жаль, потрапила до лікарні, тому вчасно не змогла зробити рекламу. На жаль, люди не ввійшли в моє положення і вирішили просто хайпанути на моєму імені. Коли я запропонувала оплатити товар, мені не надіслали реквізити ФОП, підчистили листування і не відповідали. Розумію, ситуація неприємна, розумію, скандал привертає більше уваги", - пояснила Марія, як пише "gazeta".

Нагадаємо, "Огидний виродок!" Ольга Сумська накинулася на родича через свою доньку, яка мешкає в РФ

Раніше «Українці» писали, Олег Винник "розвів" Олю Полякову перед війною і втік: "Королева ночі" зробила скандальне визнання

Як повідомляли «Українці», Позитив повністю обрубав зв'язок із Потапом та Настею Каменським: "Це все…"