Легендарна українська актриса Ірма Вітовська нещодавно висловила несподівані думки про можливе завершення акторської кар'єри, пояснивши ці роздуми повномасштабною війною, що триває.

У серцевому повідомленні на своїй сторінці у Facebook Вітовська висловила глибоку вдячність персонажам, яких вона зобразила, та спільним зусиллям своїх колег.

Незважаючи на її любов до акторської майстерності та спогади, які вона плекає, війна поставила під сумнів її майбутнє в кіно.

Ірма Вітовська: скрін із мережі
Ірма Вітовська: скрін із мережі

«Люблю кожну свою героїню, що вийшли вже на екран і ось незабаром вийдуть. Взагалі вдячна всім командам за довіру і проведений час разом, що залишився в серці... Не знаю, чи колись ще вийду на кіномайданчик...Війна поставила великий знак питання. Чи зможу, чи доживу, чи побачу. А оглядаючись назад, можу сказати, що була щаслива і через час, колись гляну на новий світ з цих фільмів. Хай в цьому світі буде Україна. І хай вона буде щаслива та вільна», - написала Вітовська.

Скрин публікації Ірми Вітовської у Facebook
Скрин публікації Ірми Вітовської у Facebook

Її послання відображає не лише її особисті потрясіння, а й ширший вплив війни на культурний та творчий ландшафт України.

Нагадаємо, "Погляньте на цей…" Дочка Олі Полякової показала себе до і після "дорослого" макіяжу

Раніше «Українці» писали, "Надули" всіх і втекли з України: Потап та Настя Каменських вперше здалися після чуток про розлучення

Як повідомляли «Українці», Ксенія Мішина приголомшила своїм справжнім зовнішнім виглядом: краще сядьте, а потім дивіться