Легендарний боксер-важковаговик і колишній чемпіон світу Майк Тайсон збирається повернутися на ринг, цього разу поборовшись з відомим блогером Джейком Полом.

Довгоочікуваний матч заплановано на 20 липня на стадіоні "AT&T" в Арлінгтоні, США, повідомляє ESPN. Ця подія ознаменує вихід Netflix на ринок бойових мистецтв із прямою трансляцією бою.

Організатор Накіс Бідаріан висловив хвилювання з приводу поєдинку, назвавши його боєм мрії та очікуючи, що він стане історичною та видовищною подією у сучасній історії бойових мистецтв.

«Таке буває лише раз у житті, і я сподіваюся, що це буде найпопулярніша та найефективніша подія в сучасній історії світових єдиноборств», - сказав він.

Розмірковуючи про майбутній поєдинок, Майк Тайсон визнав зростання майстерності Джейка Пола з роками, але висловив скептицизм щодо здатності блогера продемонструвати щось істотне проти легенди боксу.

Тайсон розглядає це як цікавий та захоплюючий бій, заявляючи, що планує завершити шлях Джейка у світі боксу.

Майк Тайсон і Джейк Пол: скрін з трейлера Netflix
Майк Тайсон і Джейк Пол: скрін з трейлера Netflix

З іншого боку, Джейк Пол з нетерпінням чекає на бой і вражений тим, як швидко він піднявся до цього рівня. Нокаутувавши в 2020 році Нейта Робінсона в андеркарді бою Майка Тайсона з Роєм Джонсом, Джейк розглядає майбутній поєдинок як можливість перевірити себе проти однієї з найвідоміших і найзнакових фігур боксу.

Бій проти Нейта Робінсона у 2020 році значно сприяв розвитку боксерської кар'єри Джейка Пола, і тепер, менш як через чотири роки, він готується до бою проти легендарного Майка Тайсона.

«Це неймовірно, уявіть, що нещодавно я нокаутував Нейта Робінсона в андеркарді Майка Тайсона. А тепер, менш ніж через чотири роки, я сам збираюся зустрітися з Тайсоном, щоб перевірити, чи маю все необхідне, щоб перемогти одного з найвідоміших бійців і найбільших ікон боксу», - розповів Джейк Пол.

Нагадаємо, найідеальніша жінка за версією Playboy показала свою п'яту точку: вам краще сісти

Раніше «Українці» писали, "лікарня та інвалідність": відомий український боксер заявив про завершення кар'єри

Як повідомляли «Українці», архівний виступ Скрябіна в Авдіївці: неможливо утримати емоцій