Нещодавно співак Віталій Козловський шокував новинами про зміни в особистому житті. Спочатку він одружився, а потім показав глибоко вагітну дружину.

Але "показав" - дуже гучне слово для цього, адже обличчя він не засвітив, тож українці можуть тільки здогадуватись про те, ким є його обраниця.

Віталій Козловський
Віталій Козловський

Дров в полум'я підкинула його колишня наречена - інтерв'юєрка Раміна Есхакзай, яка після цих новин опублікувала фото з співаком і підписала її рядками з його пісні. А тепер і сам співак зробив те саме.

23 березня в інстаграм-сторіс артист поділився фото, на якому він зображений разом з українською журналісткою Раміною Есхакзай.

"Я не скажу тобі: "Прощай", – підписав фото Козловський.

На фото Віталій обіймає Раміну та широко посміхається в камеру. До свого підпису співак додав смайл, який сміється. Сама ж Есхакзай ніяк не прокоментувала це фото.

Сториз Козловського
Сториз Козловського

Після участі у шоу "Холостяк-5" майбутня журналістка отримала популярність. Одразу ж після закінчення проєкту про неї почали писати як про дівчину Віталія, а все через їхні спільні фото на сторінках майбутньої пари.

Пізніше пара відсвяткувала річницю стосунків. А у свій день народження, 6 березня 2017 року, співак вже освідчився Раміні.

Вже у вересні того ж року дівчина розійшлася з Віталієм. Зокрема, у грудні 2019 року Раміна зізналася, що розірвала стосунки з Козловським через його зраду з концертною директоркою Юлією Бакуменко (яку зараз і подузрюють у шлюбі з співаком).

Нагадаємо, що Оля Полякова вирішила виховувати свою дочку: "Ви просто ризикуєте дозволяти дитині...".

Раніше ми повідомляли, що Тарас Тополя розповів, що врятувало його шлюб з Alyosha: "Завжди якісь свої таргани в голові".