Ольга Сумська – українська актриса та телеведуча, яка найбільше запам'яталася за роль Роксолани.

Наразі актриса демонструє неймовірну прихильність до України, допомагає, як може, щоб перемога настала якнайшвидше. А ось його дочка дуже сильно підставляє маму. Антоніна вже давно одружена з росіянином і зараз бере участь у російській версії турецького серіалу "Постукайся в мої двері". А сама Ольга Сумська розповіла про громадянство Тоні Паперної.

Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною
Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною

Всім відомо, що Антоніна Паперна живе та працює у країні-агресорці. Вона заміжня за російським актором, має 2 дітей, але, головне, ніколи публічно не засудила за ці роки дії росіян. Через це її матір не одноразово була змушена пояснювати, чому так сталося та зі сльозами на очах говорити про те, що це крає її серце.

Для Ольги Сумської це, безумовно, стало складною ситуацією. Вона, як і будь-яка мати, намагається захистити свою доньку та знайти найкращий вихід з неї. Проте, коли ваша кар’єра й особисте життя — це відкрита книга для публіки, кожне слово та крок фіксується та аналізується.

Ольга Сумська: скрін із мережі
Ольга Сумська: скрін із мережі

Так, нещодавно журналістка каналу “Люкс ФМ”, беручі в актриси інтерв’ю, несподівано пригадала, що нібито колись пані Ольга розповідала, що заплатила великі гроші, щоб оформити російське громадянство Антоніні.

На це Сумська відповіла:

"Хочу розставити всі крапки над і … Це не про мене і не про мою доньку”

Таке звинувачення актриса назвала ганебним, а фразу про гроші — вирваною з контексту. Коли ж інтерв’юерка запитала, а який все ж таки в Антоніни паспорт, то мати відповіла:

"Вона українка і в неї український паспорт”.

Нагадаємо, що гучна сварка, що роз'єднала родичів: чому Ольга Сумська не спілкується з сестрою Наталею.