Українська актриса Ганна Кошмал нещодавно поділилася думкою про колег-акторів серіалу "Свати".

Кошмал, відома своїми ролями у різних фільмах та серіалах, висловила здивування та розчарування заявами акторів Федора Добронравова та Тетяни Кравченко, які відкрито підтримали агресивні дії Росії.

Незважаючи на те, що вона зображала на екрані сім'ю, вона пояснила, що їхні стосунки були професійними. Хоча під час зйомок вони, можливо, й ділилися їжею та бесідами, вони ніколи не підтримували контактів поза роботою.

Кошмал підкреслила, що жодних особистих зв'язків чи зв'язків за межами проекту не було, і вона ніколи не мала їх контактної інформації.

"Усі чомусь думають, якщо ми в серіалі сім'я, то в нас і в житті такі стосунки. Але це неправда. Ми могли разом повечеряти, поговорити на якісь теми, але ми ніколи поза проектом не листувалися, не телефонували. Не вітали з днем народження. У мене навіть немає жодного номера телефону цих людей. У нас ніколи не було контакту. Ми приїхали, попрацювали і роз'їхалися. Ніколи не було жодних родинних зв'язків. Це абсолютно чужі люди", - сказала акторка в програмі "Вихідний 2.0".

Анна Кошмал: скрін із мережі
Анна Кошмал: скрін із мережі

З моменту початку війни українська актриса не мала ілюзій чи образ на своїх колишніх колег. Вона визнала, що їхня підтримка політики Кремля не стала для неї несподіванкою, і воліла не тримати образ. Натомість вона порівняла їхні дії з діями хворої людини, вирішивши не ображатися.

"Нехай самі в цьому болоті возяться. На хвору людину якось дивно ображатися. Що було в минулому - залишається в минулому", - каже Кошмал.

Ще вона також похвалила іншого російського актора Олександра Феклістова, який публічно продемонстрував підтримку України та навіть покинув Росію. Хоча вона не розмовляла з ним особисто, вона захоплювалася його проукраїнською позицією і вважала, що він уже планував покинути Росію до ескалації.

"Він завжди був дуже проукраїнським. Особисто з ним не спілкувалася, тільки бачила його підтримку. Я впевнена, що він поїхав давно. Він уже мав плани, наскільки я знаю", - додала актриса.

Нагадаємо, Оля Полякова їде розважати росіян за гроші: Потап та Ані Лорак навчили?

Раніше «Українці» писали, Олег Винник – усе: чим запам'ятався "володар вовчиць"

Як повідомляли «Українці», Софія Ротару несподівано звернулася до Алли Пугачової серед ночі