Співзасновник «Культурного десанту» Олександр Чемеров ухвалив тверде рішення не допускати Світлану Лободу та Потапа до виступу на фронті. В інтерв'ю Славі Дьоміну він висловив скептицизм із приводу щирості намірів цих артистів.

Він розповів, що, незважаючи на прохання Лободи та Потапа про участь, їм було відмовлено. Він виправдав це рішення, поставивши під сумнів щирість їхніх мотивів, припустивши, що їхнім бажанням виступати було просто адаптуватися до поточної ситуації та продовжувати заробляти гроші.

Потап: скрін з відео
Потап: скрін з відео

Висловлюючи свою думку, Чемеров заявив: «Просилися Лобода і Потап. Ми їх не взяли. Тому що вже немає сенсу брати саме таких артистів, вони не щирі і їхнє бажання поїхати туди, це просто пристосуватися до ситуації і продовжити в цьому полі заробляти свої гроші. Коли людина робить помилку раз, то це ок. Якщо вдруге, то ок. На третій раз цю людину вже можна якось описати. Тому, я дивлюся скоріше з цього. Якщо людина не розуміє і робить одну й ту саму помилку, то, мабуть, треба перестати думати, що ця людина щира».

Світлана Лобода, фото: ukrainci.com.ua
Світлана Лобода, фото: ukrainci.com.ua

Ця позиція підкреслює важливість автентичності та чесності у сфері мистецтва, припускаючи, що помилки, що повторюються, можуть підірвати довіру та авторитет.

Нагадаємо, колишня дружина нардепа Ганна Саліванчук хоче піти до ЗСУ: "кулі" більше, ніж у Потапа, Винника та Ями

Раніше «Українці» писали, Леся Нікітюк змусила підбирати щелепи ідеальним тілом: зухвале бікіні втиснуло "принади"

Як повідомляли «Українці», Ганна Кошмал раптово висловилася про колег-росіян із серіалу "Свати": кого вона підтримала