Цими вихідними пройшов пісенний конкурс "Євробачення", на якому перемогла Щвейцарія, а ось Україна посіла почесне 3 місце.

Під час прямого ефіру було видно, що команда наших дівчат – Jerry Heil та alyona.alyona – була одягнена у кофти з написами про звільнення захисників Азовсталі. Всім відомо, що політичні гасла заборонені на Євробаченні, і така фраза на одязі іноді сприймається організаторами Євробачення як політична. Тож поповзли чутки про те, що Україну оштрафували.

alyona alyona та Jerry Heil, фото із соцмереж
alyona alyona та Jerry Heil, фото із соцмереж

Цю ситуацію пояснила Alyona Alyona у соцмережах. Все почалося з того, що українська делегація вирішила підтримати військовополонених Азовсталі та показати важливість цієї проблеми на весь світ, хоча це й заборонено, і врешті-решт вони вийшли у футболках FREE AZOVSTAL DEFENDERS заради героїв.

"Це було дуже ризиковим і складним завданням. Будь-які написи та бренди були заборонені, охорона перевіряла весь одяг і, якщо на ньому був напис, просили зняти його або заклеювали написи чорним скотчем. Але складності у нас почалися ще на етапі створення відбитку логотипу на футболці " , - Розповідає Олена.

За словами співачки, вони обдзвонили кілька поліграфій, частина з них не працювала, а інша відмовлялася робити принт. Проте з однією поліграфією ми змогли домовитись після того, як ми п'ять разів зателефонували та слізно попросили допомогти.

"Перед входом до зали наша команда одягла футболки під свої футболки та кофти та змогли пройти з ними у грінрум. Ми знали, що коли показуватимуть повтори виступів усіх артистів, то показуватимуть і саму делегацію. Тому коли до нас підійшла камера, наша команда швидко розкрилася та показали наш заклик на весь світ. Ми дуже ризикували, але все вийшло” , - каже артистка.

Командна України на Євробаченні, фото із соцмереж
Командна України на Євробаченні, фото із соцмереж

Також Олена зазначила, що вона неймовірно рада, що нам вдалося нагадати світові про наших військовополонених, а штраф - це дрібниця, яка не зрівняється з людським життям. Особливо коли йдеться про героїв сучасності.

Водночас "Супільне" спростувало, що Україну оштрафували за напис на футболках під час фіналу "Євробачення".

"Наразі "Громадське мовлення" як член ЄВС, який забезпечує участь представників України на пісенному конкурсі "Євробачення", не отримало жодних скарг і штрафів за нібито порушення правил" , - йдеться у заяві мовника.

Нагадаємо, що Alyona alyona після Євробачення прямо на вокзалі впіймали несподівані гості.

Раніше ми повідомляли, що alyona аlyona та Jerry Heil з жінками , фін без трусів і фаворит Baby Lasagna: чим запам'ятався перший півфінал Євробачення-2024.