Переможець "МайстерШеф" Євген Клопотенко відомий своїм яскравим не лише чином, а й поведінкою. Часто його вирізняють досить радикальні погляди.

Ось і зараз, коли українці масово намагаються підтримувати українську культуру і переходити рідною мовою, кулінар пробує свої способи "перекладу" своїх підлеглих з російської. Про це він розповів в інтер'єрі медіахабу "Твоє місто".

Євген Клопотенко
Євген Клопотенко

За словами шеф-кухаря, усі співробітники, які влаштовуються на роботу в його організацію, знають одне важливе правило — спілкування в робочих чатах їхньої компанії відбувається виключно українською мовою. Клопотенко наголосив, що ніхто нікому не забороняє спілкуватися російською в особистих повідомленнях, а от на роботі співробітники повинні дотримуватися правила.

Євген Клопотенко також розповів про покарання, яке несуть співробітники його компанії, якщо пишуть у робочий чат російською мовою. Як виявилося, таких працівників просто звільняють.

Євген Клопотенко
Євген Клопотенко

Нагадаємо, що автор шкільного меню Євген Клопотенко навчить українців новому 🍤: "Щоб краще розуміти своє".

Раніше ми повідомляли, що співачка хотіла співпрацювати з Тіною Кароль, але напоралася на відмову і розповіла правду: "Рівно за годину...".