Зі міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" пройшло вже більше тижня, але "відлуння" є досі.

На конкурсі перемогла Швейцарія, а ось Україна посіла почесне 3 місце. Зараз українська співачка Оля Полякова вперше розповіла про своє враження про виступ Alyona Alyona та Jerry Heil.

Jerry Heil та alyona.alyona, фото із соцмереж
Jerry Heil та alyona.alyona, фото із соцмереж

Українська артистка несподівано оцінила виступ реперки Alyona Alyona і співачки Jerry Heil на масштабному конкурсі «Євробачення» 11 травня. Полякова вважає, що їхній номер став найкращим за всю історію, адже артистки продемонстрували те, що зараз переживає кожен українець.

До того ж, співачка похвалила і відому режисерку Таню Муіньо, яка ставила номер артисток для конкурсу. Оля Полякова вважає, що дует гідно представив Україну на цьому конкурсі.

"Я вважаю, що це найрозкішніший номер за всю історію, тому що він сповнений абсолютно тих сенсів, які ми зараз всі переживаємо. Цієї боротьби, ніжності, нескореності, підняття духу. Дуже крутий номер! Таня Муіньо просто фантастично підійшла до работи. Дівчата дуже круто з нею справилися. Я вітаю наших дівчат, вони фантастично представили нашу країну на конкурсі "Євробачення"", — висловилася про пісенне шоу Оля Полякова.

Фото Олі Полкової
Фото Олі Полкової

Нагадаємо, що Оля Полякова показала свої помідори та зарості.

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова після чуток про зраду показала бійку із чоловіком Буряковським: дочка все бачила.