Усі пам'ятають і люблять телеведучу Надію Матвєєву з популярного шоу "Все буде добре". А зараз за нею можуть спостерігати лише у соцмережах та в її рідкісних інтерв'ю.

Нещодавно Надія Матвєєва - в інетрв'ю з Григорієм Решетником - зізналася, що закохана, у відносинах, причому з хлопцем, який набагато молодший, ніж вона.

Надія Матвєєва з бойфрендом, кадр з відео
Надія Матвєєва з бойфрендом, кадр з відео

Але її загадковий чоловік - не єдиний, хто освідчується в коханні телеведучою. І Надія Матвєєва продемонструвала це в соцмережах нещодавно.

Вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram репост публікації підписниці, яка не стримувала своїх почуттів після зустрічі з Надією.

Варто зазначити, що зустріч була присвячена пухнастим улюбленця. Надія Матвєєва завжди намагається брати активну участь у створенні хорошої долі для чотирилапих. Ба більше, часто вона бере до себе маленьких друзів просто на перетримку, поки притоки не знайдуть для нього нового володаря. Це неабияк допомагає, адже у знаменитостей широка аудиторія, а також знайдеться багато людей, які захочуть взяти тварину з рук саме у зірки.

Сториз Надіїї Матвєєвої
Сториз Надіїї Матвєєвої

У зв’язку з цією діяльністю Надія вже давно отримала визнання від зоолюбителів, які високо цінують подібну сферу. І, звичайно, Матвєєва сама нагадує людям про те, що дуже важливо піклуватися про братів наших менших.

Нагадаємо, що зірка "Все буде добре" Надія Матвєєва зізналася, чому не показує молодого хлопця: "Не моя власність".

Раніше ми повідомляли, що телеведуча Надія Матвєєва зізналася у своїх маленьких радощах: "Вранці у темряві...".