У житті Віктора Павлика настала темна смуга, яка зачіпає і всю його родину, якою є Катерина Репяхова та син Михайло.

Нещодавно артист переніс операцію на серці і зараз розповів, як відновлюється після хірургічного втручання.

Віктор Павлік
Віктор Павлік

Після складного хірургічного втручання він наразі знаходиться в процесі реабілітації, який триватиме ще кілька місяців.

Відновлення співака супроводжується значним болем, і йому необхідно приймати знеболювальні препарати. Особливе занепокоєння викликають обмеження, встановлені лікарем. Віктору заборонено керувати автомобілем та мотоциклом, а також підіймати важкі речі. Він відзначив, що наразі ледве може стояти, адже його грудна клітка ще заживає, а біль у грудині залишається дуже сильним.

Лікарі рекомендували утриматися від керування автомобілем щонайменше місяць, а краще й більше. Підйом предметів, важчих за один кілограм, також заборонено, що навіть унеможливлює підняти дитину на руки. Протягом усього літа Віктору не можна буде сідати за мотоцикл, що для нього є серйозним випробуванням, адже він дуже хоче це зробити.

Віктор Павлик та Катя Репяхова: скрін із мережі
Віктор Павлик та Катя Репяхова: скрін із мережі

Віктор Павлік зараз проходить складний етап у своєму житті, адже йому доводиться долати труднощі реабілітаційного періоду після серйозної операції на серці. Попри нові обмеження, які диктує його стан здоров’я, він налаштований на повне відновлення.

Віктор Павлік з’явився на світ із серйозною вадою серця, яка з самого дитинства ставила його життя під загрозу. З роками стало зрозуміло, що необхідна хірургічна операція для заміни одного з серцевих клапанів на штучний, що дало б йому шанс на продовження життя. Дружина музиканта, Катерина Репяхова, повідомляла, що під час операції лікарі боролися за його життя чотири години поспіль.

Нагадаємо, що Віктор Павлік зіграв весілля з молодшою ​​на 29 років блогеркою: ексклюзивні кадри.

Ранше ми повідомляли, що у Віктора Павліка зупинилося серце: Катя Репяхова у сльозах розповіла, що сталося.