Олександр Еллерт став одного разу одним із учасників романтичного шоу "Холостячка", де головною героїнею була актриса Ксенія Мішина.

Чоловік був дуже серйозно налаштований з перших хвилин шоу та заявляв про те, що має намір завоювати серце красуні. Так і сталося, і у фіналі шоу Мішина обрала саме його. Але оточення незабаром розпалися. За твердженням обох - переважно через Еллерта.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт
Ксенія Мішина і Олександр Еллерт

Нині Олександр став одним із тих, хто капітально розчарував українців, адже у розпал повномашстабної війни він втік до США, де продовжує свою діяльність коміка і не лише. Нещодавно Еллерт розказав про "службовий роман".

Зараз Олександр активно веде свій блог та розповідає, як у нього проходить адаптація за кордоном. Зокрема нещодавно він опублікував на особистій сторінці відео, на якому показав, як переглядає кіно про службовий роман. Кадри були зроблені в Лос-Анджелесі.

Сториз Олександра Еллерта
Сториз Олександра Еллерта

Варто зауважити, що комік декілька разів повертався на батьківщину, але робив це без шуму та галасу. За його словами, виїхав він цілком легально, і зробив це вже декілька разів. Зірка останні місяці в Україні не мав постійного місця роботи, переживав драму в особистому житті, тому легко наважився на еміграцію.

Нагадаємо, що "Знову разом?": Ксенія Мішина і Олександр Еллерт розвіяли всі сумніви.

Раніше ми повідомляли, що Ксенія Мішина після "Холостячки" показала свою половинку: на Еллерта не схожий.