Українці чудово бачать, що мобілізація начебто не стосується знаменитостей. Звичайно, не можна не наголосити на тих, хто пішов захищати Україну добровільно, але факт залишається фактом.

Звісно, ​​постають питання. яким чином деяким знаменитостям вдається уникнути відвідування ТЦК. Нещодавно чутки з'явилися про телеведучого Володимира Остапчука.

Володимир Остапчук та Катерина Полтавська, фото із соцмереж
Володимир Остапчук та Катерина Полтавська, фото із соцмереж

Шоумену закидають користування особистими зв'язками з метою відстрочки мобілізації. Про це заявив музикант Віктор Байда, який 19-го червня проходив ВЛК разом із телеведучим. У своєму Instagram Байда написав пост, в якому заявив, що Остапчук був у привілейованому становищі порівняно зі всіма, хто був того дня з ними. Утім, сам Володимир запевняє, що все це неправда.

"19-го червня я зустрів Володимира Остапчука на Щербакова в поліклініці. Ми разом проходили ВЛК. Я запитав його "тебе теж запакував патруль поліції?" Він сказав, що "ні, я сам прийшов". Я розповів йому історію, що я та ще декілька людей доїхали сюди насилу, тому що по дорозі в поліклініку у працівників поліції неодноразово ламалась автівка, через що ми добиралися на трьох різних. Нащо він мені відповів, що чув це в рації поліцейських (тут вже висновки робіть самі). Він єдиний, хто проходив ВЛК з супроводом поліції, та хвалився мені, що проходить все без черг, хоча насправді це має бути доступним для всіх. Пройшовши експрес ВЛК нас всіх повезли в Шевченківський ТЦК, в тому числі й Остапчука (загалом нас було 7)", - заявив Байда.

Публікація про Остапчука
Публікація про Остапчука

"Приїхавши в ТЦК, в тому числі з Володимиром, нам сказали чекати і що додому ми вже не повернемось, у всіх почалась паніка, адже інформації нам майже не надали. Згуртувавшись, ми обговорювали можливі варіанти подій. Остапчук сказав, що у нас немає вибору і ми всі повинні служити. Не дивлячись на перевищення повноважень поліції та ТЦК, питання тут тільки до Міноборони, які неспроможні вирішити проблеми мобілізації на третьому році повномасштабного вторгнення. О 23:00 ми вже всі сиділи в автобусі, чекаючи, коли нас відвезуть в розподільчий пункт на ДВРЗ, всі, окрім Володимира Остапчука. Вже будучи в казармі, я дізнався від хлопця, який був у нашій групі мобілізованих, що перед від’їздом на ДВРЗ він зателефонував другу у ВР і йому дали відстрочку на місяць. За словами хлопця (прізвище та ім’я називати не буду) він дізнався про це від самого Остапчука, коли той спілкувався з представниками поліції та ТЦК", - запевнив музикант.

Остапчук, у свою чергу, заперечив приписану йому відстрочку завдяки "кумівству".

Сториз Остапчука
Сториз Остапчука

Шоумен також показав фото військового квитка на доказ того, що у 2015-му його справді зняли з обліку.

Сториз Остапчука
Сториз Остапчука

А також телеведучий обурився, що через обвинувачення якогось "тіпа" з нульовими доказами він має виправдовуватися.

Утім, після пояснень Остапчука, Байда в сторіс написав, що все це "пахне п*здіжом", і нагадав про те, що на початку повномасштабного вторгнення Володимир нібито вступав до ТРО, а отже мав стояти на обліку. Однак у приватній переписці, яку Байда виклав в сторіс, Остапчук пише, що ніколи не був у ТРО, а лише на волонтерських засадах у патрульній поліції.

Сториз Остапчука
Сториз Остапчука

Нагадаємо, що молода дружина Остапчука Катерина Полтавська знепритомніла в київському ТРЦ: "У мене темніє в очах".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Остапчук опинився у лікарні після прогулянки з молодою дружиною: востаннє було 5 років тому.