27-річна співачка заручена з Далтоном Гомесом. Про своє рішення вона повідомила на офіційній сторінці Instagram.

Аріана Гранде виклала романтичні знімки зі своїм обранцем. На них видно, як вони позують обійнявшись, лежачи на підлозі. Гранде притулилася до свого чоловіка.

На одному зі знімків вона похвалилася з кільцем на безіменному пальці. Прикраса виготовлена з білого золота і декорована перлиною і великим діамантом.

Відзначимо, що сам Далтон Гомес далекий від світу шоу-бізнесу. Він працює агентом з нерухомості в каліфорнійській компанії Aaron Kirman Group. Він продає будинки високого класу.

Нову пару відразу ж почали вітати знаменитості. Зокрема модель і дружина музиканта Хейлі Бібер зізналася, що вкрай рада за пару.

Кім Кардашьян повідомила, що любить Аріанду Гранде.

Відома жінка до цього зустрічалася з репером БІГ Шоном і танцюристом Ріккі Альваресом. Два роки тому Гранде почала зустрічатися з американським коміком Пітом Девідсоном. Він їй навіть зробив пропозицію, але Гранде з ним не погодилася на заміжжя і вони розлучилися.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.