Іггі Поп написав оригінальну пісню про коронавіруса. Відповідний запис з'явився на його офіційній Youtube-сторінці.

Йдеться про пісню Dirty Little Virus (брудний маленький вірус). У новій композиції він

Виконавець вирішив порівняти небезпечну хворобу з дівчиною.

"Їй всього 19, але вона може вбити тебе. Вона не в моєму смаку, але така, яка є", - повідомив він.

Згодом Виконавець пояснив, чому вирішив написати про дану хворобу таким незвичайним чином.

Він зізнається, що намагався написати щось, що було б відвертим, але не надто емоційним. Таким чином Іггі Поп спробував висловити те, що відчував і пережив сам.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.