Ольга Фреймут поділилася новою фотографією і розповіла, яким чином потрібно правильно програвати. Відповідний пост з'явився на її офіційній Instagram-сторінці.

Успішна українська журналістка опублікувала пост, в якому вона поділилася знімком у синьому костюмі. Свою фотографію вона супроводила роздумам про те, яким чином правильно програвати

По-перше, вона радить сепаруватися від невдалого проекту. У приклад вона наводить "Шоу Оля". Воно не сподобалося великій кількості глядачів, через що вона переживала свою поразку. Однак тепер змінила свою точку зору.

"Невдалий проект - лише проект, який не має відношення до того, яка я людина", - розповіла вона.

Також Фреймут порадила пам'ятати, що аудиторію більше хвилює їх вечеря, ніж провал. Боязнь громадської думки їй передалася через бабусь.

Крім цього, телеведуча радить перетворити падіння в досягнення.

"Переважно невдача має пояснення, яке можна зрозуміти тільки з часом", - розповіла Ольга Фреймут.

Також вона рекомендує не виправдовувати невдачу.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.