Катерина Кухар напередодні Нового року згадала про романтичний вчинок чоловіка, який провів кілька днів у дорозі, щоб добути коханій дружині подарунок.

Олександр Стоянов і Катерина Кухар - артисти балету, які створили прекрасну сім'ю і ростять двох чарівних дітей. Закохані давно разом, проте романтика досі не пішла з їхнього життя.

Катерина Кухар
Катерина Кухар

Про це особисто розповіла прима-балерина Катерина Кухар. Суддя шоу «Танці з зірками» заявила, що коханий подолав кілька тисяч кілометрів, щоб добути для неї особливі сережки.

Катерина Кухар
Катерина Кухар

Напередодні нового 2020 року Стоянов поїхав на власному авто в Німеччину - туди й назад, навіть не переночувавши в готелі. Артистові балету дуже пощастило, бо на кордоні не було черг, адже в іншому випадку, йому довелося б відзначити свято в машині.

Катерина Кухар
Катерина Кухар

«Поїхав на машині в Німеччину - туди і назад, там навіть не ночував. Все заради того, щоб покласти їх (сережки) під ялинку», - розповіла Катерина Кухар.

Катерина Кухар
Катерина Кухар

Цього року балерина чекає більш серйозний подарунок. Артистка сподівається на те, що вся їх велика родина разом з бабусею і нянею перебереться в приватний будинок або більшу квартиру з новим ремонтом.

Катерина Кухар
Катерина Кухар

Що ж, може, Олександр Стоянов виконає побажання коханої жінки.