Настя Каменських порадувала новим фото в Instagram. Відповідний знімок з'явився на Instagram-сторінці співачки.

Каменських на даний момент сольну кар'єру і вийшла заміж за свого продюсера і партнера по сцені Олексія Потапенко. Співачка намагається бути на виду і активно веде свою Instagram-сторінку.

Причому фотографії абсолютно різного типу. Іноді Каменських демонструє відверті образи, а іноді сімейні фото. На цей раз зірка з'явилася в досить елегантному образі.

Як видно, на новому знімку Настя відображена в затишній кімнаті з новорічним декором. На ній білий костюм з широкими укороченими брюками і коротким білим топом під піджаком, а Свій образ доповнила витонченими чорними босоніжками.

У пості вона розповіла, що закінчила передноворічний список справ, а також підвела підсумки минулого року.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.