Самий епатажний артист Російської естради, король поп-музики, співак, актор, а також продюсер Філіп Кіркоров поділився шикарним святковим відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показав коло близьких для себе людей.

Відповідну відеоленту Філіп Кіркоров оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Всім відомий талановитий артист вже кілька десятків років радує публіку своїми талантами. Він відомий не тільки в країнах ближнього зарубіжжя, але в країнах усього світу. Особливого успіху він досягнув в Америці.

І навіть під кінець 2020 року він виступав на величезній сцені в Дубаях для місцевого населення і дуже впливових особистостей.

У своєму відео співак показав справжнє свято на території свого шикарного особняка.

Крім цього, можна побачити зіркових гостей, які відвідали сім'ю Філіпа, щоб зустріти разом Новий рік, – Тіматі, Егод Крід та інші.

Фото Філіпа Кіркорова
Фото Філіпа Кіркорова

"🎉Новий 2021 рік🎉з новою традицією "дозволу" Нового року-свято знайшло дуже барвисту рамку і масштабний розмір💥Спасибі всім гостям, хто розділив зустріч Нового року з нашою сім'єю. Давно не пам'ятаю такого душевного, веселого Новорічного свята. Нехай 2021 стане хлібосольним, щасливим і радісним! Радий, що наш дім і наша нарядна тікток ялинка by @lidseventhouse стала місцем тяжіння чарівництва і друзів!",- прокоментував свою публікацію естрадний співак.

Нагадаємо, що найепатажніший російський артист Філіп Кіркоров показав публіці, як зірки "пиляють" контент.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Філіп Кіркоров шокував аудиторію кардинальним перетворенням.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий співак Філіп Кіркоров похвалився своїм почуттям стилю.