Українська заслужена артистка, талановита виконавиця і автор пісень, а також телеведуча Світлана Лобода порадувала фанатів знімком у своєму акаунті в соцмережі. Вона постала перед публікою зі своєю дочкою на одному з найбільш незвичайних мостів світу.

Відповідні кадри Світлана Лобода розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Українська артистка нещодавно поїхала з усією своєю сім'єю в найдорожче і шикарне місто в світі. Вони вирушили в Дубаї, де знаменита співачка дала свій сольний концерт для багатіїв.

Відомо, що в кінці 2020 року талановита виконавиця випустила на світ свій новий сингл під назвою "Молоко", який буквально запаморочив голову її фанатам по всьому світу.

У публікації знаменитість показалася зі своєю старшою дочкою Євою. Вони стоять на мосту, який красиво підсвічується і дає розкішний вид на нічне місто Дубаї з висотними і яскравими будинками.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Варто відзначити, як завжди, ефектний наряд артистки - чорний топік, який показує плоский і красивий живіт артистки, і соковиті груди, шкіряні лосини і блискучий піджак.

"Січень-місяць, який я завжди присвячую сім'ї. Чисті, сильні емоції . Безумовна любов ❤️Єва на style 🤩", - підписала свої фотографії зірка.

Нагадаємо, що знаменита артистка Світлана Лобода порадувала публіку відмінними кадрами зі свого першого сольного концерту в цьому році.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита виконавиця Світлана Лобода показала шанувальникам свою роботу за лаштунками.

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Світлана Лобода звернулася до української аудиторії з приємними новинами.