Знаменита українська співачка, фронтвумен гурту "The Hardkiss", колишня учасниця самого танцювального проекту країни "Танці з зірками" Юлія Саніна порадувала фанатів відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала аудиторії свій незвичайний і дивовижний образ.

Відповідну публікацію Юлія Саніна оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відомо, що молода українська співачка народилася в українській столиці в 1990 році. Вона почала виступати ще з малого віку, а саме з трьох років, в ансамблі, яким керував її батько.

Фото Юлії Саніної
Фото Юлії Саніної

Закінчивши музичну джазову школу, вона вступила на факультет філології до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Після закінчення університету вона співала в групі "Sister Siren" (2006-2008 роках). Після цього, в 2011 році, вона створила поп-дует з українським продюсером Валерієм Бебко. Вони записали кілька пісень.

Наступним етапом популярної співачки стало заснування групи "The Hardkiss", яка успішно виступає донині.

Стриз Юлії Саніної
Стриз Юлії Саніної

У своїй публікації Юлія постала перед фанатами в дивовижному образі казкового персонажа - ельфа з довгими вухами і діадемою. Вона знімала себе на відео з телефону в домашніх умовах, застосувавши ефект масок з сторіз. Крім цього, на відео можна побачити красивого пухнастого кота артистки.

Нагадаємо, що популярна українська рокерша Юлія Саніна показала фанатам свого сина на відпочинку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Юлія Саніна показала фоловерам своє інтерв'ю після танцювального проекту.

Також портал "Українці" писав, що українська артистка Юлія Саніна повідомила своїм фанатам приємну новину.