Популярний український музикант, автор і виконавець власних пісень, актор, колишній учасник танцювального проекту "Танці з зірками" Сергій Бабкін засмутив своїх фанатів сумною новиною на своїй сторінці в соцмережі. Він розповів про проблему зі своїм здоров'ям.

Відповідну публікацію Сергій Бабкін оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Популярний український артист вже кілька років знаходиться на вершині своєї популярності. Його звуть на різноманітні світські заходи і телепроекти.

Відомо, що він був тренером музичного шоу "Голос Країни", а також він брав участь в шикарному епатажному шоу "Маскарад", де він грав роль "Прими без голови".

У своїй публікації Сергій постав у вигляді сумного музиканта, фотографія зробила в чорно-білих тонах. Підписав він її сумною новиною для своїх фоловерів.

"ЙДУ З INSTAGRAM ☺️Приблизно до 10 лютого мене тут не буде. Такий собі, Детокс від Інстаграма, від телефону🌱тиждень тому я дізнався, що у мене дуже рідкісне захворювання очей. Це захворювання зустрічається раз на мільйон!! Лікар сказав так-запалення задньої стінки очей, відшарування сітківки, проходження рідини, 70% вашого центрального зору вже немає, Ви Сліпнете, Сергій...................",- підписав свою публікацію артист.

Крім цього, співак написав про те, що в Україні зробити операцію, на жаль, неможливо.

Фото Сергія Бабкіна
Фото Сергія Бабкіна

"Час йде на дні!Потрібного обладнання та відповідного препарату для здійснення даної операції в Україні немає! У країнах СНД-теж немає.Завдяки Борису Миколайовичу Медведєву (засновник, директор "Офтальміка" м. Харків) і всій його команді, була знайдена клініка в Австрії, яка погодилася мене прийняти. Дай вам Бог здоров'я за те, що ви зробили для мене! Зараз ми займаємося організацією поїздки, а це, в карантинний час, капець як складно! Операція запланована на 5 лютого. Тепер залишилося тільки успішно дістатися до Відня і минути 10ти-денний карантин, так як зір не дає мені багато часу", - поділився артист.

Нагадаємо, що талановитий український музикант Сергій Бабкін звернувся до аудиторії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний український артист Сергій Бабкін зачарував фанатів теплим знімком зі своєю дружиною.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий виконавець Сергій Бабкін порадував шанувальників зимовим знімком.