Молода Українська професійна спортсменка, дворазова чемпіонка світу з дзюдо, чемпіонка Європи 2017 року Дар'я Білодід зачарувала аудиторію знімками в соціальній мережі. Вона показалася на своєму відпочинку в українських горах.

Відповідну публікацію Дар'я Білодід оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що талановита українська спортсменка народилася в Києві 2020 року в сім'ї, де її батько - професійний дзюдоїст. Він - володар бронзової медалі чемпіонату світу і дворазовий чемпіон Європи з дзюдо.

Фото Дар'ї Білодід
Фото Дар'ї Білодід

Дівчинка почала займатися в 4-хлетнем віці гімнастикою, але з часом вона прийняла рішення, що стане дзюдоїсткою, і вона прийняла абсолютно вірне рішення. Відтоді її тренували виключно батьки.

Вже в 15-тирічному віці юна спортсменка змогла стати чемпіоном України з дзюдо, а після цього вона отримала дві золоті медалі - в юнацькому чемпіонаті Європи і в чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів.

У своїй публікації українська молода спортсменка постала перед публікою у своєму звичному образі – спортивний одяг синього кольору з українською символікою. Вона показалася в зимових горах, а саме – на Говерлі.

Варто відзначити, що не дивлячись на своє амплуа, українська спортсменка дуже жіночно і ніжно виглядає.

"Таку зиму я люблю😍", - підписала свою публікацію спортсменка.

Нагадаємо, що професійна українська спортсменка Дар'я Білодід показала шанувальникам свої колишні заслуги.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід показала зворушливий кадр зі своєю мамою.

Також портал "Українці" писав, що українська спортсменка Дар'я Білодід показала свою прогулянку по Києву.