Дочка однієї з найпопулярніших і скандальних українських артисток Марія Полякова поділилася публікацією у своїй сторінці в соціальній мережі. Вона показалася в шикарному вбранні в одному зі столичних приміщень на дозвіллі.

Відповідну публікацію Марія Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Завдяки своїй популярній матері молода дівчина знаходиться в центрі уваги. У своєму 16-річному віці на неї підписано понад 170 тисяч осіб у соціальній мережі. Крім цього, вона дуже схожа на свою маму – така ж висока і струнка, а її ноги – від вух.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Варто відзначити, що в своєму юному віці вона абсолютно не соромиться публікувати фотографії у відвертих купальниках. Наприклад, знімки з відпочинку, на яких вона була зі своєю матір'ю зовсім недавно. Вони всією сім'єю відпочивали на Мальдівах, звідки радували аудиторію фотозвітами щодня.

У своїй публікації Марія постала перед фоловерами в щоденному образі - стильний капелюшок чорного кольору, темно-зелене плаття, схоже на пальто, і туфлі на великому каблуці.

Помітно, що вона намагається бути схожою на свою маму, навіть її пост підписаний в такому ж стилі, як це робить її мама.

"Яка 1,2 або 3. чи є у вас людина з якою підете на 14 лютого", - прокоментувала свої знімки Марія.

Пост Марії Полякової в Instagram
Пост Марії Полякової в Instagram

Юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку Марії Полякової, залишають чимало відгуків під публікацією.

"Тільки стіни попливли трошки від талії😂 😂 😂 😂. Але все одно фото клас😘 😘", "Що ви пристали якщо там ФШ чи ні ? Головне що їй подобатися !!! Ти красуня 😃😃", "На другій фотці з правого боку стіна поплила(фотошоп)", - коментують знімки передплатники Марії.

Коментарі на пост Марії Полякової в Instagram
Коментарі на пост Марії Полякової в Instagram

Нагадаємо, що скандальна українська співачка Оля Полякова показала аудиторії своїх дочок.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Оля Полякова постала перед аудиторією в одному купальнику зі своєю дочкою.

Також портал "Українці" писав, що 16-річна Марія Полякова показала свого хлопця в соцмережі.