Старша дочка скандальної і популярної артистки, відомої, як "Королева ночі", Олі Полякової Марія показала відеоролик у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася у відвертому вигляді в одному зі столичних басейнів і звернулася до своїх фоловерів.

Відповідне відео Маша Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Фото Марії Полякової
Фото Марії Полякової

Юна дівчина - дуже популярна особистість у своєму 15-річному віці. На її сторінку в соціальній мережі підписано більше 170 тисяч осіб. Маша - активний користувач в мережі, вона частенько влаштовує різні розіграші і активно спілкується зі своїми фоловерами.

Цього разу підростаюча дівчина показалася в басейні в білому халаті і звернулася до фанатів з цікавою пропозицією.

Сторіз Марії Полякової
Сторіз Марії Полякової

"Друзі, я дуже хотіла порекомендувати один магазинчик. Я в ньому вже три рази замовляла собі речі, в ньому дуже низькі ціни, костюми по 500 гривень – це просто дивовижно. Також по знижці "Полякова" буде знижка цілих три дні. Встигніть замовити, поки діє скидочка. У них-просто нереальний товар, все дуже швидко відправляють. А також, особисто від нас з ними, діє акція – я виберу одного підписника від мене, який підпишеться саме на них, і розіграю 200 гривень. Так що всіх чекаю", - звернулася молода дівчина до публіки.

Крім цього, дочка знаменитості показала знімок в червоному купальнику. Можна побачити, як дівчина стоїть біля масивного чоловіка, спершись на нього для фотографії в дзеркалі.

Сторіз Марії Полякової
Сторіз Марії Полякової

Нагадаємо, що дочка української артистки Олі Полякової Марія нарвалася на критику з боку українців.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна співачка Оля Полякова показала своїх дочок на відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що популярна дочка Олі Полякової Марія показала публіці своє захоплення.