Відома російська естрадна співачка, народна артистка і володарка 13 премій "Золотий грамофон" Валерія (Валерія Перфілова) поділилася милим знімком. Артистка розповіла про те, що після тривалого карантину їм з чоловіком вдалося відвідати культурний захід.

Відповідну публікацію Валерія розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Вже давно не молода артистка Валерія продовжує дивувати шанувальників своїм зовнішнім виглядом. Вона поділилася знімком, де сидить на невеликому диванчику в коротких чорних штанях і білій футболці з принтом губ посередині.

Дивлячись на неї, можна помітити, що її фігура – сильно худа, а її руки виглядають вельми молодо. Валерія розповіла про те, що вони з чоловіком вперше після тривалої перерви відвідали культурний захід.

"Майже рік потому сьогодні був перший похід на культурний захід. Відвідали в Новій Третьяковці виставку Роберта Фалька-російського живописця, самобутньо поєднав у своїй творчості російський модерн і авангард. ️ 🖼️🎨 ️Радісно відкривати для себе нове. Ми були так захоплені, що не хотілося відриватися на фото, тому тут розміщую вже те, що знайшла в архіві.(фото грудня 2020)😂", - написала Валерія.

Скріншот зі сторінки Валерії в Instagram
Скріншот зі сторінки Валерії в Instagram

Її фоловери досить негативно відгукнулися про її нову публікацію і почали її коментувати.

"Буквально Вчора прочитала, що Ваш чоловік переніс ковид важко. І яка необхідність відвідувати громадські місця ? Або знову черговий фейк?", "У 50 з хвостиком виглядати на 40 конторая виглядає на 38 це треба не працювати в своє задоволення", - написали підписники Валерії.

Коментарі зі сторінки Валерії в Instagram
Коментарі зі сторінки Валерії в Instagram

Коментарі зі сторінки Валерії в Instagram
Коментарі зі сторінки Валерії в Instagram

Нагадаємо, що відома російська співачка Валерія розповіла про те, що вона нарешті стала бабусею.

Як раніше повідомляв портал "Українці", артистка Валерія поділилася знімком у пікантному вбранні.

Також портал "Українці" писав, що українська співачка Злата Огневич поділилася новим кліпом на чуттєву пісню.