Чарівна українська телеведуча, мандрівниця, колишня учасниця проекту "Орел і решка", екс-учасниця танцювального проекту "Танці з зірками" Леся Нікітюк розмістила відеоролик у соціальній мережі. Вона показалася в щоденному образі в своєму автомобілі.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Талановита телезірка - одна з найчарівніших і позитивних особистостей в українському шоу-бізнесі. Вона буквально увірвалася в шоу-бізнес завдяки своєму унікальному почуттю гумору.

Популярна Леся Одного разу прийшла на гумористичний проект "Розсміши коміка", де закохала в себе серця мільйонів українців і без особливих зусиль забрала головний приз.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Через деякий час амбітна дівчина стала телеведучою найголовнішого тревел-шоу країни "Орел і Решка", де показувала телеглядачам принади нашої планети.

У своєму відеоролику українська співачка постала перед фанатами в щоденному вигляді і звернулася до них.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

"А хто хотів, щоб у Лесі стали зуби, як жовтий сніг? А ось вам дуля. Вони стали у мене ще біліше, ніж були, на три тони, між іншим. Це американська система відбілювання, я роблю таку процедуру майже кожні 6 місяців. Вони мені спочатку чистять ультразвуком, чистять камені, а потім три рази під лампою спеціальним гелем для відбілювання", - поділилася телезірка.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Крім цього, знаменитість показала публіці відеоролик, на якому вона сидить в стоматологічному кріслі, і жартівливо звернулася до шанувальників.

"Прізвище, ім'я, на кого працюєте? Так У мене починається кожен сеанс", - розповіла Леся.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

Нагадаємо, що знаменита Леся Нікітюк помінялася зі своїм собакою місцями.

Також портал "Українці" писав, що чарівна телеведуча Леся Нікітюк привітала близького чоловіка зі святом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Леся Нікітюк показала публіці свій голий живіт.