Нащадки актора не хотіли йти по його стопах, але старшого сина вмовили знятися в кіно

Талановитий актор Андрій Панін здобув популярність, коли йому було вже під 40. А в 50 пішов з життя, залишивши після себе більше 80 фільмів і трьох дітей.

Андрій Панін
Андрій Панін

У перший раз Андрій одружився в 20 років, будучи студентом Кемеровського інституту культури. Батько Тетяни Французової був партійним працівником, а сама вона вчилася на економічному факультеті. Батьки вважали шлюб дочки мезальянсом, але вона їх не слухала – так закохалася. Коли Андрій з четвертого заходу все-таки вступив до школи-студії МХАТ, вона без роздумів поїхала з ним до Москви, де вони тулилися в комунальній напівпідвальній кімнатці.

Навчання на курсі Олександра Калягіна, нове життя і гарненькі актриси так захопили Паніна, що він практично забув про дружину. Крім того, головних ролей йому не діставалося, і з грошима було зовсім туго. Тетяна довго підтримувала чоловіка незважаючи ні на що, але народжувати дочку поїхала в Кемерово. Андрій новоспечену маму не зустрів, і вона затаїла образу.

Андрій Панін
Андрій Панін

Дівчинку виховували в основному бабуся з дідусем - з боку матері, звичайно. Родичі Паніна бачили її тільки зовсім маленькою, як і батько, який лише зрідка розмовляв з Надею по телефону. Коли вона підросла, взяла прізвище матері - пробачити батька так і не змогла і ніколи не хвалилася відомим татом. Надія Французова багато років тому переїхала разом з матір'ю в США. Артист до кінця життя переживав, що не зміг налагодити стосунки з дочкою, але зробити вже нічого не міг.

Студентка Школи-студії МХАТ Наталія Рогожкіна стала другою дружиною Андрія Паніна після народження їх первістка Саші. Актриса була молодша за чоловіка на 22 роки, але це їм не заважало. А ось його пристрасть до алкоголю пошарпала нерви Наталії. Вона намагалася витягнути чоловіка з дна, народила від нього другого сина Петра і забула про свої акторські амбіції. На цьому і трималася їхня сім'я: запальний, нестриманий Панін і спокійна Рогожкіна. Втім, синів і дружину він обожнював незалежно від перепадів настрою.

Андрій Панін
Андрій Панін

У 2013 році 50-річного актора виявили мертвим в його квартирі з множинними травмами голови, обличчя, саднами на руках і ногах. Кримінальну справу закрили за відсутністю складу злочину, хоча багато колег і друзів Андрія Паніна впевнені, що піти з життя йому допомогли.

Після похорону Наталя замкнулася в собі. Її акторська кар'єра пішла в гору, а про все інше вона вперто мовчить. Пару раз їй приписували новий роман, але вдова Паніна настільки щільно закрила двері в особисте життя, що ці спроби не увінчалися успіхом. Сини Олександр і Петро теж ніколи не користувалися гучним прізвищем. Саша закінчив школу і вступив до вузу, ніяк не пов'язаний ні з театром, ні з кіно. Однак на знімальний майданчик його все ж витягли.

Андрій Панін
Андрій Панін

Влітку 2020 року кастинг-директор картини «недитячий дім» Олена Галанова, знайома з сім'єю, запросила 19-річного Олександра Паніна спробувати на головну роль. Він погодився, і режисер Михайло Расходников затвердив спадкоємця відомого актора.

Молодший син Андрія Паніна, 13-річний Петя, навчається в школі і займається спортом. Про акторську кар'єру він поки не замислюється. Але хто знає, коли і як виявляться гени талановитого і рано пішов з життя батька.