Відомий український ведучий на радіо і телебаченні, герой 9-го сезону романтичного реаліті-проекту "Холостяк", майбутній тато Микита Добринін записав нове відеозвернення для фанатів. Він пояснив, що на даний момент його вагітну Дашу Квіткову поклали в лікарню.

Відповідне відео Микита Добринін розмістив у своєму профілі в Instagram в розділі Stories.

Нещодавно в ЗМІ з'явилася новина про те, що вагітну дружину українського ведучого Микити Добриніна Дашу Квіткову поклали на збереження в лікарню через ниркові коліки. У мережі відразу ж почали хвилюватися за здоров'я майбутньої мами і її майбутнього малюка.

Фото Даші Квіткової і Микити Добриніна
Фото Даші Квіткової і Микити Добриніна

У зв'язку з цим Микита Добринін вирішив відразу ж пояснити цю новину, записавши важливе відеозвернення для фанатів. Він пояснив, що вони з Дашею зараз знаходяться в лікарні через ниркові коліки, але це абсолютно не страшно.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

За словами Даші та Микити, ця ситуація є нормальною для всіх вагітних. Просто сімейна пара вирішила побути під наглядом лікарів про всяк випадок. А поки вони знаходяться в лікарні, Микита записав відео з палати разом з Дашею.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

"Друзі, так виходить, що майже кожна наша історія стає інфоповодом для ЗМІ. Не те, щоб я хвалюся, просто хочу напевно швидше вас заспокоїти, тому що пишуть абсолютно різне. Хочу сказати, що все в порядку. Я не знаю, як це правильно називається, але слово "збереження" звучить якось моторошно. Таке буває часто у вагітних. Просто ми вирішили робити все під наглядом лікарів", - пояснив на камеру український ведучий.

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін показав свого котика і розповів про харчування для нього.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий радіоведучий Микита Добринін дав цінну пораду для фанатів.

Також портал "Українці" писав, що популярний ведучий Микита Добринін показав стильний знімок.