Успішна українська співачка, чарівна і талановита артистка, представниця України на "Євробаченні" Злата Огневич поділилася теплим знімком у соціальній мережі. Вона постала перед публікою в щоденному образі зі своєю мамою.

Відповідну публікацію Злата Огневич оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Моя мамуля Галочка 🌷 або, як я її ласкаво називаю: Галчонок, мамушик, маміта Довгий час вона жила в Криму і тільки тепер, коли переїхала з татом жити недалеко від Києва, я оцінила: батьки поруч - це КАЙФ ♥️ найбільше вона радіє, коли я приїжджаю в гості! Таке щастя бачити її посмішку, сміятися і знову відчувати себе дитинчам))) Мамочка, спасибі, що ти є 💛 кожну другу неділю травня в Україні відзначають "День Матері", пам'ятайте про своїх мамулечках і даруйте свою любов! 🐰 #троянді_для_мами #ZlataOgnevich #ZOteam #мама #сім'я", - підписала фотографії українська зірка.

Всім відомо, що талановита артистка володіє незвичайною жіночою красою. Крім цього, у Злати - шикарний голос. Вона нещодавно отримала головний приз, беручи участь в гіпершоу "Маска", де в черговий раз довела, що вона вміє шикарно співати.

Також, варто відзначити, що красива співачка братиме участь у найромантичнішому реаліті-шоу "Холостячка", де шукатиме справжнє кохання.

Злата Огневич
Злата Огневич

Нагадаємо, що популярна українська співачка Злата Огневич заспівала красиву пісню з Олександром Пономарьовим.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита і успішна співачка Злата Огневич показала свій новий образ.

Також портал "Українці" писав, що українська виконавиця Злата Огневич повідомила несподівану новину українцям.