Українська телеведуча Оксана Марченко порадувала публіку відеолентою в соціальній мережі. Вона показалася в священному місці і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Оксана Марченко продемонструвала на своїй сторінці в Instagram.

"Друзі, я з дитинства не любила початок тижня. Понеділок-день важкий, "видно, в понеділок їх мама народила...", школа, робота... все якось похмуро було в цей день. Але яке ж було моє здивування, коли, будучи дорослою, я дізналася, що тиждень починається в неділю! От якби я знала це раніше, скільки б років я не вважала понеділок початком, а тільки продовженням - і багато було б по-іншому... У чому ж секрет цього першого дня тижня? Чому день для Бога такий важливий? І чому неділю так важливо проводити в колі сім'ї або з друзями? 9 серія "Паломниці " вже на моєму YouTube-каналі - посилання в шапці профілю. # ОксанаМарченко #паломниця #Неділя #делітесьдобром", - підписала відеоленту українська телеведуча.

Численна аудиторія, підписана на сторінку української телезірки, не змусила себе чекати і почала коментувати публікацію Оксани.

"Оксаночка, нехай настрій буде відмінним і стан гармонійним. Нехай цей день подарує тепло, щоб в душі все співало і цвіло ❤️🌷🌷🌷🌷🌷", "клас! Завжди з нетерпінням чекаю ваших серій☺ вчора дивилася про Донбас...зі сльозами на очах", - залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що Українська телезірка Оксана Марченко повідала публіці історію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оксана Марченко розповіла легендарну притчу.

Також портал "Українці" писав, що чарівна Оксана Марченко розповіла, як себе Очистити.