Відома українська співачка, народна артистка, продюсер, колишній тренер гумористичного проекту "Ліга Сміху" Наталія Могилевська поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона постала перед публікою на світській тусовці, де дала інтерв'ю не менш знаменитій Каті Осадчій.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила з виттям акаунті в Instagram.

"Як вам нове плаття? 🧡 VIVA пройшла чудово! Вітаю всіх переможців та номінантів. Дякую @viva_ukraine_magazine! ❤️ Інна Рик, @ivannaslaboshpitskaya 💋 це був гарний вечір! style @virtsyulia 💋 jewerly @_givamyjewelry_ приголомшливі і обожнені мною #Могилевська #viva #vivaawards #премія", - підписала пост знаменита артистка.

Мільйонна аудиторія, підписана на сторінку талановитої виконавиці не змусила себе довго чекати і залишила чимало відгуків під постом Наталії.

"Колір красивий, але фасон бееее", "як цигани з табору!!!😢 😢 😢 ", "Плаття повністю" вбило " вашу фігуру...дивний вибір, є ж вдома дзеркало", "Колір прикольний, йде, але якесь важкувате, не вистачає легкості...бант цей в центрі, чтоли, зайвий", "Наташа, ви розкішна жінка, але це плаття вас не прикрашає! Але головне, щоб подобалося вам! Люблю вас незалежно від вдалих або невдалих образів! Талановита і красива!🔥 ", - залишають відгуки фоловери української співачки.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Наталія Могилевська знатно здивувала публіку новим образом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Наталія Могилевська поділилася цінним досвідом.

Також портал "Українці" писав, що Наталія Могилевська привітала українців з великим святом.