Українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко поділилася відеороликом у соціальній мережі. Вона показала свою сім'ю на відпочинку закордоном.

Відповідну публікацію Регіна Тодоренко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Чому ми собі не дозволяємося? Сиджу Зараз на березі Середземного Моря, грею ноги під західним сонцем в готелі @aldemar_royal_mare, заповнюю щоденник і ось думаю, чому ми собі не дозволяємо бути щасливими? Тому що дозволяти – це - вихід із зони комфорту, - велика відповідальність. Що нам часто заважає: 1. Небажання виходити із зони комфорту. 2. Велика відповідальність. 3. Постійне навіювання: "я цього не гідний", "це для мене занадто дорого"", – підписала відеоролик українська співачка.

Крім цього, Регіна розповів про те, як відмовилася від стабільності, щоб добиться успіху.

"Дуже страшно часом відмовитися від стабільності, але якби 9 років тому я не ризикнула всім, що у мене було. Якби не відмовилася від вже сформованої кар'єри і в корені не поміняла б напрямок, то, напевно, не була б зараз тією Регіною, яку Ви знаєте. Навряд чи б подорожувала по світу, навряд чи могла б собі дозволити купити квартиру, навряд чи зіграла весілля в Італії, навряд чи літала Б бізнес-класом. У якийсь момент життя я пішла за покликом серця, мені було страшно, я була одна у Великому Місті без рідних і близьких мені людей, знімаючи однокімнатну квартиру, ще й примудрялася здавати диван одному. І раптом набралася рішучості і просто стрибнула в безодню невідомості. Ви ж добре знаєте Регінупутандрівницю і помітили, як мене вабить невідомість. Так ось вам Мій перший лайфхак успіху-стрибай в безодню, і ти виявиш там грунт, який дасть тобі стільки плодів, скільки необхідно для щастя", - поділилася артистка.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

Нагадаємо, що Регіна Тодоренко показала, як відсвяткувала річницю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Регіна Тодоренко показала струнку фігуру.