У Грузії в самому розпалі зйомки сьомого сезону серіалу "Свати". Актори, які грають головні ролі, із задоволенням діляться знімками з бектстейджа в соцмережах.

Завдяки фото, опублікованому актрисою Інною Корольовою, стало відомо, що до роботи над ситкомом приєднався співак і актор Вахтанг Кікабідзе.

82-річний Вахтанг Костянтинович з'явиться в одному епізоді. Подробиці поки не розголошуються.

Деяких шанувальників серіалу "Свати" запрошення Вахтанга Кікабідзе вивело з себе. Артисту все ще не пробачили антиросійських висловлювань. Знаменитий грузинський співак не приховує свого ставлення ні до Росії, ні до політики диктатора Путіна.

Вахтанг Кікабідзе
Вахтанг Кікабідзе

Кікабідзе заявляв, що з 2008 року не відвідує Росію, хоча його постійно запрошують виступити. Вахтанг Костянтинович заявляв, що готовий приїхати в Росію тільки в тому випадку, якщо російська влада перестане грати в завойовників.

Співак упевнений, що Путін хоче відновити Радянський Союз. Крім того, Кікабідзе відкрито висловлюється на підтримку України і підтримує нашу країну в російсько-українській війні.

"Я дуже люблю російський народ, але політика Росії не подобається", – прямо говорить гордий грузин.

Раніше повідомлялося, що сьомий сезон серіалу "Свати" шанувальники чекають з 2013 року. Доля фінальної частини опинилася під загрозою через російсько-українську війну. Робота над теленовелою була заморожена.

У 2020-му зйомки "Сватів" відновилися в Білорусії. Кіношники відзняли "зимові" епізоди стрічки і роботу довелося відкласти більше ніж на рік через пандемію коронавірусної інфекції.