Дочка відомої співачки Олі Полякової – Маша Полякова – похвалилася своїм першим сольним концертом у Києві. Про це Маша написала на своїй сторінці в Instagram.

На відео представленому в соціальній мережі, дочка відомої виконавиці виконала кілька пісень під які публіка активно танцювала і підспівувала. На першому плані можна помітити і зіркову маму – Олю Полякову, яка відривалася сильніше всіх.

концерт Маші Полякової
концерт Маші Полякової

Але судячи з коментарів, творчість Марії зовсім не сподобалося її передплатникам. Деякі відзначили, що пісні може б і мали успіх, але матюки слова, на які не звертає увагу мати дівчинки, відштовхують людей.

"Уууууужааааас, гірше бути не може", "Не твоє на жаль. Старалася але ні", "Ппц, голос начебто нічого а текст", "Голосу немає взагалі", "О Боже, що за маячня. Ну ніяк в маму не вдалася", "Видно, що талант мати не передала", "Мати... Мама стоїь слухає. Що сказати. Дуже шкода...", "Жах(((маячня(вухам боляче. Один крик і мат", – відзначили підписники дочки Олі Полякової.

коментарі на сторінці Маші Полякової
коментарі на сторінці Маші Полякової

коментарі на сторінці Маші Полякової
коментарі на сторінці Маші Полякової

Пізніше на сторінку дочки прийшла і сама Оля Полякова, яка похвалила свою кровиночку за виступ і порадила не слухати нападки критиків.

"Маша!!! Ти порвала! Реально стрибали всі! А це дорогого коштує, на концерті де пісні звучали вперше! Не читай говенних коментів, вони нічого не значать! Ти в 100 разів талановитіше і енергійніше мене, в твоєму віці, мені знадобилися роки, що б би розкритися! Ти вже відкрита, для нового для творчості, яке ти пишеш сама! В добру путь! Я пишаюся тобою!", – написала щаслива Оля Полякова.