Популярний український телеведучий Андрій Бедняков поділився розкішним постом у соцмережі. Він показав казкову Буковель і звернувся до фоловерів.

Відповідну публікацію Андрій Бедняков розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"Це Буковель. Цього року я вперше там побував . Карпати сидів тоді думав ...а скільки ж ще залишилося місць, де я не був ... скільки міст і сіл; озер і річок; полів і лісів ... і ні, ти їх не ховаєш... просто ми далеко не завжди довіряємо . Думаємо , що ТАААМ краще, ТАААМ престижніше, ТААААМ модніше. ТАААМ, де нас немає . Але ти все одно чекаєш. Ти чекаєш, щоб показати все те, що ми ще не бачили . Щоб пригостити тим, що ми ще не пробували . Ти, як мудра мати, не тягнеш насильно і не змушуєш . Не стоїш за спиною і не кажеш «поки повністю суп не доїш - з-за столу не вийдеш». Ти знаєш, що все одно вдома краще . І твої будуть повертатися завжди .Тобі 30. Ти найкраща ! Тепла, смачна, Рідна і сильна ! І в тобі ще стільки всього красивого !З Днем Незалежності, україно ! СЛЕЛАЙ РЕПОСТ НЕХАЙ МОЛОДЬ ЧИТАЄ !",- підписав відеофайл український телеведучий.

Фото Андрія Беднякова
Фото Андрія Беднякова

Публіка, яка підписана на сторінку знаменитого ведучого, не змусила себе чекати і почала коментувати пост свого кумира.

"Я обожнюю ваші Карпати, Вашу культуру і народ! Зі святом!", "Зі святом Вас брати", " Андрій і вас і всю вашу чудову сім'ю. Чудовий, щирий пост спасибі", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Андрія Беднякова в Instagram
Коментарі на пост Андрія Беднякова в Instagram

Нагадаємо, що Андрій Бедняков підтримав український футбол.