Молдаванський гуморист, переможець на розважальному шоу "Ліга Сміху", лідер гумористичного колективу "Стоянівка", комік і артист Іван Люленов поділився відеолентою в соцмережі. Він показав свій останній виступ на шоу "Танці з зірками" і звернувся до українців.

Відповідну публікацію Іван Люленов розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Танці з зірками
Танці з зірками

"LAST DANCE. Ми репетирували багато. Останні тижні у мене не було нічого крім танців. Ні стендап, ні музика, нічого. Тільки репетиції з Яною. Ми працювали по чесному і не ставилися до цього проекту легковажно. Тому я і не розумію чому так. Наш останній танець - не топ. Але і не найгірший. За нас не відправляли смски? Не вірю в це. Я на цьому проекті відчував себе органічно, весело, мені це подобалося по справжньому. Я прийшов на проект не за ефірами, мені подобалася ця гра . Гра в танець, типу я зірка, типу я танцюю, типу конкурс. не пощастило. Не проголосували. Але моя наївність і романтика зі мною. Неважливо злили або не проголосували. Ми з партнеркою віддавалися цьому проекту на всі 100 і чесні перед собою і перед глядачем. Решта-пил. Спасибі проекту все одно. Це теж урок. Впораюся! Я ж супермен)) це сторінка королеви танців @tsybulskayana", - підписав Відеоролик відомий комік.

Численна аудиторія, яка стежить за творчістю Івана, не змогла утримати своїх емоцій і залишила чимало відгуків під публікацією гумориста.

"Мені шкода ,що "Вас пішли." Але можна розглядати цей час як інвестицію в розвиток своїх навичок . Плюс нарешті у тебе звільнився час для улюбленої музики і стендапу. Скрізь можна знайти позитивну сторону. Не сумуй", "куди писати щоб тебе повернули?", "Я цей сезон танців дивилася через вашу пару (((тепер вже немає сенсу дивуватися далі", - пишуть уоментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Івана Люленова в Instagram
Коментарі на пост Івана Люленова в Instagram

Коментарі на пост Івана Люленова в Instagram
Коментарі на пост Івана Люленова в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олександра Зарицька зачарувала публіку своїм виступом на танцювальному шоу.