Почесний посол ООН, ідейний натхненник, українська телеведуча Маша Єфросиніна поділилася дивовижним постом у соцмережі. Вона здалася в вбранні, схожому на костюм прислуги і звернулася до українців.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Отже #Взрослиедевочки вже тиждень на моєму каналі! Не втомлююся дякувати вам за відгуки і мотивацію продовжувати з несподіваного: чомусь не сталося ніякої навали моралістів і ханжів ( хоча навіть @polyakovamusic мене запевняла, що нам тринда!) Ще ось нежданчик: свої враження про проект мені нескінченно Шлють: а) чоловіки вони почали дивитися з дружинами, а потім переглядали самі:) б) чоловіки, які я б в житті не подумала, що взагалі дивляться жіночі шоу! Також тепер мене на вулицях всі вважають важливим запитати про масаж з хеппі ендом Аж самій стало цікаво) наступний випуск вже в монтажі!",- підписала публікацію українська телеведуча.

Мага Єфросиніна
Мага Єфросиніна

Численна публіка, яка стежить за новими проектами Маші Ерфосініної, активно коментує кожен пост своєї улюблениці. Фолловери не обділили увагою пост знаменитості і ставили свої відгуки.

"Марія, дуже пізнавальний випуск для багатьох людей. Коли я дивилася випуск, мій молодий чоловік жартував наді мною,а потім я зрозуміла,що він його дивився бо знав всі деталі, що ви обговорювали з Ольгою ) чекаю випуск", "Так на масаж то ходили чи ні?! Тепер всім цікаво", " Розкажіть яка була реакція Вашого чоловіка на відкриття правди про розграш?) ", "Мій чоловік слухав "одним вухом". Але потім цитував якісь моменти ) Чоловічу програму зробили", - пишуть Коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram