Популярна українська співачка Еріка, відома, як "MamaRika"поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона показала своє тіло в чорному купальнику, хвалячись фігурою після пологів.

Відповідну публікацію Еріка розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Рівно 1,5 місяці після пологів Нарешті лікарі дали добро залізти в басік (все ж таки після операції), і я усвідомила, що таки влізла у свій найменший купальник Щоденні процедури, які я роблю САМА, без масажистів і т.д. дають результат. На спорт теж благословили- планую поступово вриватись Звичайно, ще є багато над чим працювати, і моє тіло ще не прийшло в мою ідеальну форму.По-чєсноку, кілька зайвих кг ще гуляють, а точніше цілих 4 Але на даний момент я собою задоволена, далі- більше Дівчулі,цікаво як Мамка приходить у форму і які робить щоденні б‘юті-процедури?Якщо так- став в коменти, і я поділюся у сторіз", - підписала фотографію українська зірка.

Півмільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку успішної артистки, активно стежить за всіма публікаціями своєї улюблениці. Вони не пройшли повз публікацію зірки і залишили чимало відгуків під постом Еріки.

Фото MamaRika
Фото MamaRika

"Ви прекрасна і до вагітності і під час вагітності та після... А на sex лікарі дали добро?", "Мої б'юті процедури це двоє маленьких дітей, і цілий день як білка в колесі", "Шикарнаааа, які процедури робиш? Поділися в окремому пості)", "Навіть дуже Ви мій ідеал", - пишуть Коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Еріки в Instagram
Коментарі на пост Еріки в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталія Могилевська та Оля Полякова звернулися до українців.