Успішна українська артистка і актриса, чарівна Аліна Гросу поділилася розкішним постом у соціальній мережі. Вона показала кадри зі своїх фільмів і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Аліна Гросу розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Хлопці, Всім привіт:) поки у нас йде безперервна Підготовка до туру, по @kanalukraina знову транслюють серіал, до якого я також маю безпосереднє відношення-Таємна любов / випробування (Таємне кохання) хто дивився? Скоро, до речі, друга частина :) чекаєте?", - підписала відеоролик українська артистка.

Аліна Гросу відрізняється своєю унікальною жіночною красою. Вона знаходиться на великій сцені з маленького віку і за цей час підкорила серця багатьох чоловіків. Аліна відома не тільки як співачка, вона – дуже популярна актриса. Зірка дуже часто ділиться своїми досягненнями в соціальній мережі. Цього разу вона показала уривки зі зйомок нового кіно, а шанувальники залишили під її публікацією чимало відгуків.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

"Клааас) пам'ятаю цей момент, як ми вчилися водити", "мені здається це тільки початок вашої кар'єри в кіно, це прекрасна гра, дуже видно талант", "та дуже цікаво, що ж буде далі???? А коли вийде??????", "Дуже чекаємо продовження))", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Аліна Гросу зачарувала публіку неймовірною красою на весіллі.

Нагадаємо, що Аліна Гросу показала, як розважаються українські зірки.