Епатажна українська співачка, володарка унікального і сильного голосу, скандальна Оля Полякова поділилася дуже цікавим постом у соціальній мережі. Вона показала свою першу книгу і звернулася до української аудиторії.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Дорогі мої! Рада поділитися з вами радісною новиною-моя книга "нешкідливі поради дорослої дівчинки" доступна за попереднім замовленням у цій книзі зібрана моя філософія життя і поради, які допомагають залишатися на висоті навіть у важкі життєві ситуації. З усіх питань про книгу звертайтесь у видавництво @ipio_books #оляполякова #неушкодженіесоветивзрослойдевочки", - підписала публікацію українська зірка.

Українська публіка, яка підписана на сторінку скандальної виконавиці, активно стежить за всіма постами свого кумира. Фолловери Олі Полякової із задоволенням коментують всі публікації виконавиці, і ця - не стала винятком.

Оля Полякова
Оля Полякова

"Корисний. А там рада" Будь щасливий за будь-яких обставин " є?", "Коли буде новий випуск дорослих дівчаток?", "Клас!! Обкладинка", - залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Полякова похвалилася своїми заслугами.

Нагадаємо, що Оля Полякова розповіла про свій майбутній концерт.